wtorek, 29 grudnia 2015

Włosowe podsumowanie roku 2015

Witam Was ponownie po dłuższej przerwie. Jak ten czas szybko leci. Wydaje mi się, że jeszcze nie tak dawno regularnie pisałam na blogu i odwiedzałam Wasze strony. Nie da się jednak ukryć, że od ponad pół roku mój blog stanął i tylko od czasu do czasu dogorywa. Dużo się zmieniło, ja się zmieniłam i pewnie dużo się jeszcze zmieni, bo planów na przyszły rok jest masa i nawet nie wiem jak się zabrać za ich realizację.

Po pierwsze i przede wszystkim, nie jestem już włosomaniaczką ;) Na wieki jednak będę kobietą świadomie dbającą o włosy, ale już bez tego fanatyzmu, pasji i obstawiani się tuzinami odżywek do włosów. ;)
Przestałam zwracać uwagę i zależeć mi na jak najdłuższych włosach. Przez ostanie 6 miesięcy regularnie je podcinałam, aż w końcu zaczęły sięgać ledwo za ramiona. Wraz z nowym rokiem planuje jeszcze włosy skrócić, co postaram się na blogu uwiecznić. Myślę, że nie będę żałować tego kroku, choć nie powiem że trochę mi smutno z tego powodu, że w moich włosach nie ma potencjału na długość. Im były dłuższe, tym coraz gorzej wyglądały, mimo że były zdrowe. Pora pogodzić się z myślą, że taki ich niestety urok. Inna sprawa, że nie mam i nie będę raczej miałam czasu dla włosów. Jestem zapracowana na tyle, że na sama myśl o potrzebie umycia włosów robi mi się słabo. Dodatkowo, dwa razy w tygodniu uczęszczam na basen. Długie włosy pod czepkiem to jakiś koszmar. Jest ich tak dużo, że woda i tak wlewa się środka, a czepek nie wiele chroni przed chlorem. O olejowaniu włosów już praktycznie w ogóle zapomniałam. Może ostatni raz wykonywałam je 4 miesiące temu. Aż wstyd się przy znać. ;) 

W nowym roku nie mam jakiś szczególnych włosowych planów. W najbliższym czasie na pewno wypróbuję bezbarwną hennę. Liczę na to, że się polubimy i będę po nią sięgać częściej. Relacje zdam na blogu.

Myślę, ze to tyle byłoby na tyle, póki co ;)

Pozdrawiam Was serdecznie i nie zapomnijcie w komentarzu napisać jaki był dla Waszych włosów ten mijający rok oraz jakie są Wasze włosowe cele na Nowy Rok!!
1 komentarz :

LinkWithin